• 17 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2624

Wojewódzki Dziecięcy Memoriał: 4 medale dla Iskry Pszczyna

Zawodnicy MKS Iskra Pszczyna zdobyli 4 medale na wojewódzkich zawodach! W środę 15 czerwca na stadionie w Konopiskach odbył się III Dziecięcy Memoriał im. Ireny Szewińskiej w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!

III Dziecięcy Memoriał im. Ireny Szewińskiej - Lekkoatletyka dla każdego - 15.06.2022 · fot. MKS Iskra Pszczyna

• Mateusz Kita- 1 miejsce w biegu na 60m U12 z wynikiem 8,54s w eliminacjach i 8,59s w finale
  • Natalia Stania- 2 miejsce w biegu na 100m U14 z wynikiem 13,57s ( rekord życiowy)
  • Jennifer Zając- 3 miejsce w skoku w dal U12- 3,75m( rekord życiowy)
  • Franciszek Szymura- 3 miejsce w biegu na 600m U14- 1,47,92min.
  • Zuzanna Ryt- 6 miejsce w biegu na 100m U14- 13,90s ( rekord życiowy).

Sztafeta mix 4x100m w składzie: Oliwier Bagiński, Franciszek Szymura, Natalia Stania, Zuzanna Ryt zajęła 7 miejsce.