Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lipca 2020
  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 26398

[WYNIKI ANKIETY] Internauci zagłosują na Rafała Trzaskowskiego

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Na kogo zagłosują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego?

duda, trzaskowski
W naszej ankiecie wyborczej wygrywa Rafał Trzaskowski


W środę, 8 lipca na naszym portalu uruchomiliśmy ankietę, w której można było oddać głos na wybranego kandydata. W głosowaniu wzięło udział 641 internautów - dziękujemy! Wyniki prezentują się następująco: Andrzej Duda uzyskał 177 głosów, zaś na Rafała Trzaskowskiego zagłosowały 464 osoby.Przypominamy, że w pierwszej turze wyborów, która odbyła się 28 czerwca, mogliśmy oddać głos na jednego spośród 11 kandydatów. Najlepsze wyniki uzyskali wówczas Andrzej Duda - 43,5% oraz Rafał Trzaskowski - 30,46%.

Mieszkańcy naszego regionu również najchętniej głosowali na Andrzeja Dudę, który otrzymał 50,29% wszystkich głosów. Drugi wynik uzyskał Rafał Trzaskowski - na niego głos oddało 22,54% wyborców. Wyniki z poszczególnych gmin znajdziecie tutaj.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.